O Nas

DB NOWE MEDIA – tworzymy gazety od postaw

Narzędzia wydawnicze otwierają przed Państwem ogromny wachlarz możliwości. Prasa lokalna, gazeta branżowa, biuletyn, magazyn lub prestiżowe czasopismo to jedna z najskuteczniejszych form komunikacji z odbiorcami – czytelnikami, konsumentami.

Założenie gazety, stworzenie redakcji oraz przygotowanie niezbędnych elementów do publikacji czasopisma może wydać się przeszkodą nie do przejścia. Z zespołem DB Nowe Media stworzenie czasopisma, branżowego magazynu czy biuletynu firmowego jest w zasięgu ręki.

Nowocześnie zaprojektowana gazeta aktywnie wspiera procesy sprzedaży publikacji lub prezentowanych produktów, a czytelnikowi i konsumentowi daje przejrzystość i łatwość poruszania się po czasopiśmie, logiczny przekaz treści oraz estetyczny odbiór.

 

 

PROJEKTOWANIE CZASOPISM I SKŁAD PUBLIKACJI 

Zajmujemy się kompleksową obsługą czasopism pod względem projektowym i wizerunkowym. Złożenie gazety, stworzenie redakcji oraz przygotowanie niezbędnych elementów do publikacji czasopisma.

Projektowanie gazet, czasopism czy biuletynów związane jest z kompleksowym opracowaniem briefu, który wyznacza cele, kierunki i zamierzenia wydawnictwa. Mająć na uwadze zmienność dzisiejszych mediów tworzymy layouty oparte o najnowsze trendy w publikacjach tradycyjnych.

Naszym zadaniem jest stworzenie dla Państwa projektu jak najbliższego z Państwa wizją i założeniami.

 

 

 

STWORZENIE STRONY INTERNETOWEJ 

Coraz większa aktywność w internecie wymusza na wydawcach uruchamianie nowych narzędzi komunikacji z czytelnikiem. Obserwując zmiany związane z rynkiem medialnym on-line przygotowaliśmy dla Państwa dodatkową możliwość stworzenia strony internetowej, założenie bloga lub elektorniczną ekspozycję tekstu. 

 

 

 

ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY 

Pierwszym podejmowanym krokiem jest ustalenie strategii z wydawcą, formatu periodyku, ilości stron, jakości papieru i gramatury wraz z nakładem. Wybierana jest również techologia druku i drukarni.

Określony proces działań z wydawcą umożliwi szybką wycenę Państwa produktu, a nam ułatwi dopasowanie  środków do przygotowania Państwa projektu.

Skontaktuj się z nami!